Sales Manager (Eastern Europe)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, szwajcarskiej firmy produkcyjnej prężnie zwiększającej swój udział w rynku europejskim , posiadającej swój oddział produkcyjny w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko: Sales Manager (Eastern Europe)

Zakres obowiązków:
  • Badanie rynku: pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów (dystrybutorów) z krajów wschodnich
  • Opieka nad aktualnymi klientami
  • Budowanie spójnej sieci dystrybucji z partnerami
  • Pozyskiwanie informacji o rynku, aby móc je analizować we współpracy z działem marketingu
  • Wyjazdy służbowe do klientów
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B przez 2 lata w branży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (ustnego i pisemnego), znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office
  • Gotowość do odbywania częstych podróży
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Silna orientacja na klienta
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i inne
  • Samodzielną pracę w prężnie rozwijającej się firmie