Majster budowy - branża elektryczna

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma budowlana, z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym ,która specjalizuje się w branży elektrycznej poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: Inżynier budowy – branża elektryczna

Zakres obowiązków:
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót
  • Prowadzenie i realizacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych i/lub teletechnicznych
  • Nadzór i organizacja pracy na budowie
  • Zarządzanie podległym zespołem od 15 – 20 osób
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrycznej – wymóg konieczny
  • Wykształcenie min. techniczne po kierunku elektrycznym ( mile widziani również studenci ostatniego roku)
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla pracownika formy umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykl szkoleń miękkich i technicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Praca na miejscu w obrębie zachodniopomorskiego