Kosztorysant

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy lokalnej z branży budowlanej poszukujemy odpowiednich kandydatów / kandydatek na stanowisko: Kosztorysant

Zakres obowiązków:
  • Przedmiarowanie robót do celów opracowania kosztorysów
  • Wysyłanie zapytań do dostawców i podwykonawców
  • Opracowywanie wycen w oparciu o arkusz kalkulacyjny
  • Opracowywanie dokumentów zgodnie z ISO 9001
  • Spotykanie się z podwykonawcami i dostawcami – negocjacje cen
  • Skanowanie, przygotowywanie dokumentów do wysyłki
  • Ścisła współpraca z kierownikiem działu ofertowania
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie preferowane wyższe budowlane
  • Bardzo dobra znajomość programów Norma, AutoCad
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Współpracę z profesjonalistami w młodym zespole
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Udział w realizacji ambitnych projektów