Konstruktor/Projektant

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Największy w Polsce producent transformatorów niskiego napięcia poszukuje: Konstruktora/projektanta (maszyny elektryczne)

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie urządzeń elektrycznych (transformatory, zasilacze, dławiki, przekładniki),
  • Opracowywanie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej,
  • Wykonywanie kosztorysów urządzeń,
  • Bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych projektów, wspomaganie działu sprzedaży,
  • Analiza trendów branżowych,
  • Bieżąca współpraca z działami technicznymi firmy,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (maszyny/urządzenia elektryczne),
  • Doświadczenie w pracy z programami RALE Engineering, Ansys Maxwell lub im pokrewnymi
  • Znajomość programu „Autodesk Inventor” będzie dodatkowym atutem
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego (bieżący kontakt ze środowiskiem inżynierskim w organizacji, szkolenia branżowe),
  • Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.