Kierownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie działem utrzymania ruchu i podległym zespołem do 15 osób
  • Zapewnienie wysokiego poziomu technicznego parku maszynowego oraz utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną oraz nadzór nad stanem technicznym  infrastruktury
  • Monitorowanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń, analiza przyczyn awarii i postojów technicznych
  • Udział w planowaniu inwestycji, współudział i kontrola podczas uruchamiania i odbioru nowych maszyn produkcyjnych lub wycofywaniem ich z eksploatacji
  • Współpraca z główną siedzibą firmy, odbywanie spotkań, analizowanie i rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • Zapewnienie zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń, współpraca  kontrahentami z kraju i zagranicy
  • Koordynacja pracy w zakresie spraw administracyjnych, finansowych i organizacyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących w zakładzie zasad i procedur
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu HACCP będzie atutem
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość realnego awansu i przejrzysta ścieżka kariery
  • Szkolenia wprowadzające