Inżyniera Jakości

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna z branży energii odnawialnej poszukuje osób na stanowisko: Inżyniera Jakości

Zakres obowiązków:
  • Nadzór jakości produkcji, w tym zestawianie i zatwierdzanie ważności dokumentacji,
  • aktualizacja dokumentacji ISO 9001, PFMEA, raportów 8D;
  • Działania CAPA oraz ciągłe doskonalenie
  • Zapewnianie zgodności produktu z wymaganiami klienta
  • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
  • Tworzenie FMEA
  • Czynny udział w ciągłym doskonaleniu  Systemu Jakości

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w firmy produkcyjnej, na stanowisku inżyniera/kontrolera jakości
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych – mile widziane
  • Znajomość metodologii Six Sigma będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w firmie wykorzystującej do produkcji materiały kompozytowe – mile widziane
  • Znajomość środowiska Microsoft, środowiska CAD
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym od pn –pt
  • Przyjazną atmosferę pracy