Inżynier systemów hydraulicznych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, specjalizującej się w montażu i projektowaniu hydrauliki siłowej, szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko: Inżynier systemów hydraulicznych

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie produktów oraz podzespołów w zakresie hydrauliki siłowej
  • Opracowywanie rozwiązań technologicznych
  • Udział w realizacji projektu – od opracowania koncepcji do wdrożenia na produkcje
  • Ciągłe doskonalenie oraz opracowywanie produktu
  • Opracowywanie i wdrażanie zmian procesowych
  • Współpraca z działami sprzedaży i technicznym w związku z realizacją poszczególnych projektów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane profil związany z hydrauliką siłową
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz doświadczenie z programami CAD / CAM
  • Zdolność analitycznego myślenia i tworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Współpracę z osobami anglojęzycznymi – codzienny kontakt z główną siedzibą firmy w Szwecji
  • Pracę na kreatywnym i rozwojowym stanowisku