Inżynier Spawalnictwa

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna, z kapitałem zagranicznym specjalizująca się w wytwarzaniu konstrukcji spawanych poszukuje na chwilę obecną: INŻYNIERA SPAWALNICTWA

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie wszelkiego rodzaju prac związanych z procesami spawania, zgrzewania
  • kontrola dokumentacji spawalniczej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • certyfikaty EWE/IWE, VT2
  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku przy produkcji elementów konstrukcji stalowych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość programów CAD

Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie lub zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza okolic Kostrzyna
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach
  • rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kurs językowy)