Inżynier Robotyk - Automatyk

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla firmy z kapitałem międzynarodowym, największego producenta mebli drewnianych na świecie, szukamy odpowiednich kandydatów / kandydatek na stanowisko: Inżynier Robotyk - Automatyk

Zakres obowiązków:
  • Programowanie robotów przemysłowych ABB i KUKA
  • Czynny udział w automatyzacji i robotyzacji procesów
  • Wdrażanie i integracja zautomatyzowanych rozwiązań
  • Współpraca i kontakt z dostawcami robotyki, innego sprzętu produkcyjnego i oprogramowania
  • Praca wymaga sporadycznych podróży służbowych do innych krajów, a także do innych fabryk w Polsce.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika i inne pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programowania sterowników PLC- mile widziana
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów w firmie międzynarodowej
  • Szeroki pakiet benefitów tj.: karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, rabat nawet do 15 % na produkty marki, fundusz socjalny