Inżynier produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym (branża metalurgiczna) z siedzibą w Szczecinie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: INŻYNIER PRODUKCJI (Start-up nowego oddziału

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie procesu produkcyjnego oraz prowadzenie dokumentacji (procesy cięcia laserem, gięcia, wykrajania, spawania)
  • Programowanie maszyn CNC (laser, prasa krawędziowa, wykrawarka marki AMADA)
  • Nadzór nad technologią oraz zachowaniem standardów jakości wytwarzanych produktów
  • Współpraca z inżynierami z Danii w zakresie opracowywania nowych rozwiązań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad (Projektowanie 2D)
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w oddziale duńskiej firmy, która właśnie otwiera nowy zakład w Szczecinie – firma zajmować się będzie projektowaniem oraz wytwarzaniem obudów rozdzielni elektrycznych, paneli sterowniczych itp.
  • Możliwość zatrudnienia osoby z mniejszym doświadczeniem na stanowisku Młodszy Inżynier Produkcji
  • Możliwości szkoleń i rozwoju w ramach struktur firmy