Inżynier procesu/produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Interesująca praca w okolicach Goleniowa.

Zakres obowiązków:

Jako inżynier procesu będziesz przydzielony/a do jednego z 3 obszarów produkcyjnych i będziesz odpowiadał/a  za usprawnienia procesowe, poszukiwanie obszarów do usprawnień, współprace z innymi inżynierami (jakości, logistyki, utrzymania ruchu) przy projektach usprawniających, w tym za:

  • Odpowiedzialność za planowanie nowych oraz optymalizacje istniejących usprawnień produkcyjnych
  • Rozwój koncepcji produkcyjnych, planowanie zasobów materiałowych i zasobów ludzkich dedykowanych do poszczególnych zadań
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej (work plany, KPI)
  • Planowanie i egzekwowanie odpowiednich wskaźników produkcyjnych
  • Kontrola procesów pod kątem efektywności kosztowej
  • Zmiany i planowanie działań zmierzających do poprawy  jakości  takich jak – zmiany narzędzi, testów, FMEA itp.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieryjne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o profilu produkcji seryjnej, mile widziane doświadczenie w produkcji wysoko skomplikowanej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych