Inżynier procesu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującą się projektowaniem i produkcją systemów hydraulicznych, Lokalizacja: okolice Szczecina (rejon  Rosówek – Kołbaskowo)

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie (Inventor), opracowywanie rozwiązań technologicznych w zakresie hydrauliki siłowej
  • Współpraca z działami sprzedaży i technicznym w związku z realizacją poszczególnych projektów
  • Opracowywanie i wdrażanie zmian procesowych
  • Odpowiedzialność za ciągle doskonalenie produktu/procesu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (ewentualnie zaplanowany termin obrony) – mile widziany profil związany z hydrauliką siłową
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania pojawiających się problemów, tworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz pracy w programie Inventor
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia  - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w systemie jednozmianowym
  • Pracę na kreatywnym i rozwojowym stanowisku – dla osób zainteresowanych tworzeniem rozwiązań, doskonaleniem procesów produkcyjnych w obszarze systemów hydrauliki przemysłowej
  • Możliwość pracy wśród osób anglojęzycznych – codzienny kontakt z głównym oddział firmyw Szwecji