Inżynier procesu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma z kapitałem zagranicznym, światowy lider z branży opakowań poszukuje odpowiednich kandydatów/ kandydatek do swojego zespołu na stanowisko: Inżynier procesu

Zakres obowiązków:
  • Inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów produkcyjnych
  • Planowanie prac projektowych i nadzór nad realizacją
  • Przygotowanie projektów do realizacji i wprowadzanie ich w życie
  • Opracowanie harmonogramu zadań projektowych
  • Zapewnienie odpowiedniego przygotowania materiałowego
  • Projektowanie rozwiązań technicznych zapewniających wysoki poziom procesów,
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji technicznej (projekty techniczne)
  • Nadzorowanie i ocena wprowadzonych działań projektowych
Wymagania:
  • Doświadczenia min. 2 lata w firmie produkcyjnej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Umiejętność obsługi programów AUTOCAD, SOLID EDGE, MS Office
Pracodawca oferuje:
  • Stabilną i ciekawa pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wykorzystywanie języka angielskiego
  • Bonus kwartalny
  • Pracę w stałych godzinach 8 – 16
  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość znacznego rozwoju własnych kompetencji na samodzielnym stanowisku