Inżynier Konstruktor

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem/ rozbudową firmy z kapitałem zagranicznym, która specjalizuje się w branży sanitarnej, poszukujemy odpowiednich kandydatów/ kandydatek na stanowisko: Inżynier Konstruktor

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad dokumentacją produktu
  • Wykonywanie prac konstruktorskich na zlecenie produkcji lub od Klienta
  • Aktualizowanie dokumentacji technicznej i wprowadzanie zmian
  • Czynny udział w usprawnianiu procesów i zmian
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną i sprzętową
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe min. inżynier
  • Doświadczenie z oprogramowaniem Inventor będzie dużym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Jednozmianowy system pracy