Inżynier Jakości

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Szczecina poszukuje: Inżyniera Jakości

Zakres obowiązków:
  • Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowywanie i zatwierdzanie dokumentacji
  • Koordynowanie działań CAPA oraz procesu ciągłego doskonalenia Systemu Jakości
  • Zapewnianie zgodności produktu z wymaganiami klienta
  • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
  • Tworzenie FMEA
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w firmy produkcyjnej, na stanowisku inżyniera/kontrolera jakości
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych – mile widziane
  • Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym od pn do pt.
  • Pracę na samodzielnym stanowisku jako jedyny inżynier jakości w firmie z szybką możliwością awansu na stanowisko kierownicze
  • Przyjazną atmosferę pracy