Inżynier elektronik w Dziale R&D

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, członka dużej amerykańskiej grupy, lidera rozwoju zaawansowanych technologicznie produktów medycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier elektronik w Dziale R&D

Zakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu i przebudowie  i istniejących modułów elektronicznych
  • dokumentowanie konstrukcji modułów elektroniki oraz modułów testujących
  • planowanie i realizacja testów urządzeń elektronicznych, analiza wyników i raportowanie błędów
  • współpraca ze współpracownikami odpowiedzialnym za projekt, celem dostarczenia wyników na czas
  • postępowanie zgodnie z obowiązującym Procesem Rozwoju Produktu i przestrzeganie wymagań dotyczących przygotowywanej dokumentacji
  • gotowość na wyjazdy służbowe do centrali w Danii (25% czasu)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne : elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka
  • doświadczenie w dokumentowaniu poszczególnych faz rozwoju produktu
  • doświadczenie w projektowaniu i rozwoju elektronicznych urządzeń cyfrowych, mile widziana znajomość urządzeń analogowych
  • doświadczenie z zakresu testów EMC i testów zgodności z określonymi wymaganiami
  • mile widziane doświadczenie w rozwoju urządzeń medycznych w branży o wysokim poziomie uregulowań
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje:
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwości dalszego kształcenia i szkoleń
  • dofinansowanie do kart aktywności sportowej, grupowe ubezpieczenia na życie, codziennie świeże owoce.