Inżynier budowy

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy lokalnej z branży budowlanej poszukujemy odpowiednich kandydatów / kandydatek na stanowisko: Inżynier budowy

Lokalizacja: lubuskie, zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi
  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Rozliczanie dostaw materiałów na terenie budowy
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa i jakościowa, BHP, podwykonawcza)
  • Negocjacje z dostawcami i podwykonawcami
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie preferowane wyższe budowlane
  • Bardzo dobra znajomość programów Norma, AutoCad
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Współpracę z profesjonalistami w młodym zespole
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Udział w realizacji ambitnych projektów