Inżynier Automatyk

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Goleniowa, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Automatyk (programowanie sterowników PLC)

Zakres obowiązków:
  • Programowanie sterowników PLC, udział w projekcie migracji systemów Siemens S5 na S7
  • Zapewnienie wsparcia technikom z działu utrzymania ruchu w w obszarze systemów automatycznego sterowania maszyn i urządzeń, nadzór nad funkcjonowaniem systemów automatyki
Wymagania:
  • Wiedza na temat systemów automatyki przemysłowej
  • Znajomości sterowników PLC (najlepiej Siemens S5 i/lub S7), umiejętność ich programowania
  • Umiejętności programowania paneli operatorskich HMI
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,  (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Szeroki pakiet benefitów i świadczeń pozapłacowych( prywatną opiekę medyczna , ubezpieczenie grupowe, karttę multisport, zniżkę do 40%  na produkty produkowane przez markę własną, pyszne obiady w cenie kilku złotych, imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin, bony na święta świąteczne
  • Przyjazną atmosferę pracy