LSJ sprzyja logistyce

LSJ sprzyja logistyce

6 czerwca w Technoparku Pomerania odbędzie się konferencja "Szczecin przyjazny logistyce", której Partnerem jest LSJ HR Group. 

Szczecin ma olbrzymi potencjał przyciągania nowych inwestycji. Przedsiębiorcy zwracają uwagę na wyjątkową lokalizację, obecność portów morskich oraz największych polskich i międzynarodowych armatorów. Atrakcyjność miasta zwiększa dodatkowo bliskie sąsiedztwo Skandynawii i Niemiec, doskonałe skomunikowanie z resztą zachodniej Europy, dostęp do Morza Bałtyckiego oraz dobrze prosperujące w pobliskim Goleniowie lotnisko łączące Szczecin z wieloma miastami Polski i Europy.

Swoją siedzibę zlokalizowało tu wiele firm i instytucji z sektora logistycznego, m.in.: Unity Line, Port Szczecin-Świnoujście, klastry morskie, Baltchem S.A., Macsped, Raben, Magemar, V4L, DB Schenker, OT Logistics S.A., C. Hartwig Szczecin Sp. z o.o., PEKAES S.A. Doceniały one strategiczne położenie miasta na skrzyżowaniu szlaków wszystkich rodzajów transportu oraz łatwy dostęp do zachodnich rynków.                                                                                                                                     

W programie konferencji znalazły się prezentacje ekspertów, inwestorów oraz panele dyskusyjne, w tym także o tematyce morskiej. Po konferencji uczestnicy zaproszeni są na koktajl i networking w postaci Garden Party.

Wydarzenie  dedykowane jest przedstawicielom sektora publicznego, deweloperom, inwestorom z kraju i z zagranicy oraz ekspertom i analitykom rynku.

Program wydarzenia, prelegenci oraz rejestracja dostępne są na stronie: http://bluevine.pl/konferencja/szczecin-przyjazny-logistyce/.