Aktualności

LSJ sprzyja logistyce

LSJ sprzyja logistyce

6 czerwca w Technoparku Pomerania odbędzie się konferencja "Szczecin przyjazny logistyce", której Partnerem jest LSJ HR Group. 

mini-promo-false

Dni otwarte w LSJ HR Group

Już 28 czerwca br. w godz. 10-18 zachęcamy do spotkania z naszymi doradcami podczas Dnia otwartego. Szczególnie serdecznie zapraszamy osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Dzień otwarty to doskonała okazja do poznania ofert pracy dla osób, które zainteresowane są:

  • atrakcyjnym wynagrodzeniem i ciekawymi świadczeniami pozapłacowymi
  • możliwością rozwoju
  • stabilnym zatrudnieniem.

Co ważne, dysponujemy ofertami pracy na różnych stanowiskach!

mini-promo-true

Czym jest Facet5?

Facet5 jest kwestionariuszem osobowości zawodowej przygotowanym przez psychologów biznesu w celu wspierania procesów zarządzania firmą. W sposób przystępny i czytelny mierzy i pokazuje pięć podstawowych aspektów charakteru. Oparty jest na modelu Wielkiej Piątki – znanym i rzetelnie sprawdzonym narzędziu służącym do opisywania tendencji i zachowań człowieka. 

mini-promo-true

Konferencja #HRSzczecin 2017

Pracodawcy ze Szczecina i regionu borykają się z coraz trudniejszą sytuacją na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Większa jest też rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie członków zespołu w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania.

mini-promo-true

FRIS to narzędzie opisujące style myślenia i działania danej osoby

Czym jest FRIS®?

FRIS® to narzędzie opisujące style myślenia i działania danej osoby. Pomaga jak najefektywniej wykorzystać swoje predyspozycje w pracy i życiu osobistym. Metodologia oraz raport FRIS® są często wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych oraz badaniach kompetencji pracowników. 

Co wyróżnia FRIS®?

mini-promo-true