Aktualności

Dni otwarte w LSJ HR Group

Już 10 maja br. w godz. 10-18 zachęcamy do spotkania się z naszymi doradcami podczas Dni otwartych. Szczególnie serdecznie zapraszamy osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Dni otwarte to doskonała okazja do poznania ofert pracy dla osób, które zainteresowane są:- stabilnym zatrudnienie- atrakcyjnym wynagrodzeniem i ciekawymi świadczeniami pozapłacowymi- możliwością rozwoju.Co ważne, dysponujemy ofertami pracy na różnych stanowiskach!

Zapraszamy serdecznie do siedziby LSJ HR Group przy ul. Celnej 1 w Szczecinie.

Czym jest Facet5?

Facet5 jest kwestionariuszem osobowości zawodowej przygotowanym przez psychologów biznesu w celu wspierania procesów zarządzania firmą. W sposób przystępny i czytelny mierzy i pokazuje pięć podstawowych aspektów charakteru. Oparty jest na modelu Wielkiej Piątki – znanym i rzetelnie sprawdzonym narzędziu służącym do opisywania tendencji i zachowań człowieka. 

Konferencja #HRSzczecin 2017

Pracodawcy ze Szczecina i regionu borykają się z coraz trudniejszą sytuacją na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Większa jest też rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie członków zespołu w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania.

FRIS to narzędzie opisujące style myślenia i działania danej osoby

Czym jest FRIS®?

FRIS® to narzędzie opisujące style myślenia i działania danej osoby. Pomaga jak najefektywniej wykorzystać swoje predyspozycje w pracy i życiu osobistym. Metodologia oraz raport FRIS® są często wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych oraz badaniach kompetencji pracowników. 

Co wyróżnia FRIS®?