Aktualności

Wydarzenia, w których warto wziąć udział

Przed Państwem szereg interesujących wydarzeń skierowanych zarówno do pracodawców ze Szczecina i regionu, menadżerów, doradców personalnych, pracowników działów HR i szkoleniowców, jak i osób poszukujących lepszej pracy lub chcących podnieść swoje kwalifikacje.

LSJ sprzyja logistyce

LSJ sprzyja logistyce

6 czerwca w Technoparku Pomerania odbędzie się konferencja "Szczecin przyjazny logistyce", której Partnerem jest LSJ HR Group. 

Dni otwarte w LSJ HR Group

Już 28 czerwca br. w godz. 10-18 zachęcamy do spotkania z naszymi doradcami podczas Dnia otwartego. Szczególnie serdecznie zapraszamy osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Dzień otwarty to doskonała okazja do poznania ofert pracy dla osób, które zainteresowane są:

Czym jest Facet5?

Facet5 jest kwestionariuszem osobowości zawodowej przygotowanym przez psychologów biznesu w celu wspierania procesów zarządzania firmą. W sposób przystępny i czytelny mierzy i pokazuje pięć podstawowych aspektów charakteru.

Konferencja #HRSzczecin 2017

Pracodawcy ze Szczecina i regionu borykają się z coraz trudniejszą sytuacją na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Większa jest też rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników.