Zrób sobie prezent na święta!

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Brytyjski ośrodek wypoczynkowy Butlins z lokalizacją w Bognor Regis, ogłasza nabór do pracy w okresie świątecznym.

Podczas swojej pracy, będziesz pracować jako:

  • Ratownik
  • Kelner/kelnerka
  • Pomoc kuchenna

 Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą będą prowadzone 7.11 przez Skype. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jednie pozytywnego nastawienia i gotowości do wyjazdu, dzięki któremu po powrocie zrobisz sobie i swoim bliskim prezent! Jedynym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:
  • Pracę od 20.11.2017/4.12.2017 do 03.01.2018
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie – 7.5 £/h brutto jeśli masz powyżej 25 lat, 7.05 £/h brutto jeśli jesteś w wieku 21-24 i 6.8 £/h brutto jeśli masz 18-20 lat
  • Dodatkowo płatne godziny w dni świąteczne i Nowy Rok
  • Zakwaterowanie w samodzielnych domkach z kuchnią i ogrzewaniem
  • Darmowy przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Dodatkowy bonus w postaci imprezy pracowniczej all-inclusive!
Kontakt:

Zgłoś się do nas a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Co teraz?

  • Prześlij CV z dopiskiem „Butlins Bognor”  na adres osrodki@lsj.pl lub
  • Zadzwoń nr 506 045 052 i umów się na rozmowę!