Świateczna rekrutacja Bognor Regis

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Brytyjski ośrodek wypoczynkowy Butlins w Bognor Regis ogłasza nabór do pracy w okresie świątecznym   na stanowisko Kelner/Kelnerka, Kucharz,Pomoc Kuchenna, Pokojowy/Pokojowa Wyjazdy do pracy  1.12 i 8,12

  • Spotkanie z pracodawcą 15.11 i 29.11 przez Skype
Wymagania:

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!!Wszystkiego nauczysz się na miejscu. Jedynym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego :) i oczywiście pozytywne nastawienie:)

Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie –od  7.83 £/h brutto jeśli masz powyżej 25 lat, 7.38 £/h brutto jeśli jesteś w wieku 21-24
  • Dodatkowo platne godziny w dni świateczne i Nowy Rok
  • Bonus w postaci imprezy dla Pracownikow 4.01
  • Zakwaterowanie na terenie ośrodka
  • Wyżywienie, szkolenia i uniform
  • Możliwość nadgodzin w innym departamencie
  • Zdobycie cennego  doświadczenia
  • Prace w okresie światecznym lub dłuższe kontrakty