Spawacz

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Spawanie dużych konstrukcji ze stali metodą MAG 135/136

Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w spawaniu
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Dodatki urlopowe (zimowy i letni) o maksymalnej wartości 3600
  • Nagrodę o wartości 30% wynagrodzenia za cały przepracowany rok
  • Dodatki do kolonii dla dzieci
  • Zapomogi losowe
  • Wynagrodzenie zależne do doświadczenia - od 3000 do 4000 netto
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22) tydzień na tydzień jedynie od poniedziałku do piątku - weekend możesz spędzić jak lubisz!
  • Pracę na hali w komfortowych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną, dzięki której nie tylko nie będziesz czekać w długich kolejkach w państwowych przychodniach, ale wpiszesz też swoją rodzinę!
  • Ubezpieczenie grupowe - będziesz pracować z pewnością bezpieczeństwa
  • Atrakcyjną finansowo możliwość pracy w nadgodzinach