Pracownik/pracownica produkcji lekkiej

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z zagranicznym kapitałem z branży energii odnawialnej, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik/pracownica produkcji lekkiej - Szczecin Dąbie

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Przyjdź i przekonaj się sam! Praca zarówno dla kobiet i mężczyzn bez czynników szkodliwych!

Zakres obowiązków:
  • Praca polega na prostym składaniu elementów przy pomocy elektrowkrętarki
Wymagania:
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany
  • Chęć i zaangażowanie

Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • możliwość wzrostu wynagrodzenia już po pół roku zatrudnienie
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • możliwość robienia nadgodzin dodatkowo płatnych
  • brak szkodliwych warunków pracy - praca bardzo łatwa! - również dla kobiet!
  • darmowe owoce i napoje oraz prezenty świąteczne dla twoich dzieci
  • praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6-14, 14-22
  • dogodny dojazd z każdej części miasta