Pracownik Produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa zlecenie
Opis stanowiska:

W związku z ciągłym rozwojem polskiego oddziału firmy z hiszpańskim kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji – bez doświadczenia – darmowy transport

Zakres obowiązków:
  • prace wykończeniowe przy cyklu produkcyjnym, polegające na operowaniu nożycami, miarką, klejeniu elementów z tworzywa sztucznego oraz prostych pracach magazynowych.
Wymagania:
  • gotowości do pracy na 3 zmiany lub w systemie równoważnym (reszty Cię nauczymy)
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia;
  • stawkę podstawową + premię;
  • bezpłatny transport z Centrum Szczecina;
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych (dodatkowo odpłatnych);
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego;
  • imprezy integracyjne i bony pieniężne na święta;
  • odzież roboczą.
Kontakt:

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie, nie czekaj APLIKUJ już dziś (zapewniam, że skontaktuję się z Tobą), a może masz pytania? Chętnie na nie odpowiem, DZWOŃ - 505 985 662.

LSJ HR Group, nr licencji: 13331

Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin

www.lsj.pl