Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć? Praca na produkcji wydaje Ci się interesująca? Jeśli tak to musisz  zapoznać się z poniższą ofertą!

Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży energii odnawialnych poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Pracownik produkcji – Szczecin Dąbie.  Darmowy dojazd!

Zakres obowiązków:
  • cięciu nożycami i klejeniu elementów z włókna szklanego, będziesz wykonywać również proste prace magazynowe
Wymagania:
  • gotowości do pracy 2 zmianowej od poniedziałku do piątku (6-14,14-22)
Pracodawca oferuje:
  • pracę jedynie od poniedziałku do piątku na 2 zmiany - weekendy możesz spędzać tak jak lubisz!
  • darmowy transport do pracy na każdą zmianę z centrum Szczecina
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • 12% premii miesięcznie
  • darmowa prywatna opieka medyczna Medicover, dzięki której nie będziesz czekać w długich kolejkach w państwowych przychodniach
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU