Pracownik Pralni

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

 Dla naszego niemieckiego klienta z branży hotelarskiej, zlokalizowanego na wyspie Sylt w miejscowości Westerland, poszukujemy pracownika do: Pracy w pralni

Start pracy: lipiec/sierpień 2018. Rekrutacja trwa nadal. Szczecin

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana (dodatkowo premiowana)
  • Staranności w wykonywaniu obowiązków, zwracanie uwagi na detale, sumienność.
  • Doświadczenie- mile widziane
  • Chęci do pracy i zaangażowanie
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę (warunki niemieckie)
  • Pracę na cały rok lub na sezon
  • Atrakcyjne zarobki od 10, 30 euro brutto + premie
  • Możliwy bezpłatny odbiór pracowników ze Szczecina
  • Zwrot kosztów podróży (do 100 euro)
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób posiadających swoje auto
  • Zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2 osobowych - 250 euro miesięcznie (pierwszy miesiąc bezpłatnie)