Praca na magazynie w Stobnie

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy z lokalizacją w Stobnie (ok. 8 minut autobusem komunikacji miejskiej od pętli Gumieńce) poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik / Pracownica magazynu

Zgłoś się do nas a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Zakres obowiązków:
  • wspomaganie procesu transportu wewnętrznego
  • skanowanie kodów kreskowych książek i płyt CD
Wymagania:
  • być gotowy do pracy w trybie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • być chętny do współpracy długoterminowej
  • znać podstawową obsługę komputera
Pracodawca oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie (2300-2400 brutto)
  • możliwość pracy w dodatkowo płatnych godzinach nadliczbowych dla osób chętnych
  • wolne weekendy, dzięki którym zaplanujesz dodatkowe zajęcia
  • darmowe, świeże owoce dla pracowników
  • dojazd do i z pracy na wszystkie zmiany
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, dzięki której nie będziesz już dłużej czekać w kolejkach
  • imprezy pracownicze