Praca na magazynie - 18 brutto/ h

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Świetna praca dla magazyniera w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem niemieckim. Oferta dla kobiet i mężczyzn. Jedna zmiana.

Uwaga - weekend w piątek zaczynasz już od 13!!!!

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie zamówień
  • wspomaganie transportu wewnętrznego
Wymagania:
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie pracy ze skanerem
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjna stawka: na START 18 zł brutto/ godz
  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku -  W piątek pracę kończysz już o 13!
  • premia obecnościowa
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
Kontakt:

Masz pytania? Zadzwoń: +48 789 279 733 +48 511 895 301 lub odwiedź nas w biurze - Niepodległości 22, Szczecin