Operator wózka widłowego - Dąbie - darmowy transport

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Szczecinie Dąbiu poszukujemy magazynierów z uprawnianiami na wózki: Operator wózka widłowego - Dąbie - darmowy transport

Zakres obowiązków:
  • transport wewnętrzny materiałów na halę produkcyjną
  • rozładunek i załadunek wyrobów już gotowych
  • nadzór nas sprawnym procesem dostarczania materiałów
Wymagania:

Jeśli:

  • masz uprawnienia na wózki widłowe boczne lub czołowe
  • jesteś gotowy do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku

Wyślij swoje CV! Poszukujemy właśnie Ciebie!

Pracodawca oferuje:
  • wynagrodzenie od 3000zł brutto
  • premię miesięczną do 20%
  • dodatek za godziny nocne ok 200zł brutto
  • umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy
  • bezpłatny transport z Centrum Szczecina
  • pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna Medicover
    • ubezpieczenie grupowe
    • 30 minut płatnej przerwy
    • imprezy integracyjne i bony pieniężne na święta
Kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod numer 511 866 775 i umów się na spotkanie