Operator produkcji na Dąbiu - darmowy transport

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Szczecinie Dąbiu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator produkcji na Dąbiu- darmowy transport

Zakres obowiązków:
  • praca przy produkcji polegająca na operowaniu nożycami i miarką, klejeniu elementów z tworzywa sztucznego i prostych pracach magazynowych
Wymagania:
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia
  • stawka na start 2600zł brutto
  • do 16% premii miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku+ możliwość robienia nadgodzin dodatkowo płatnych- 50% i 100% więcej do wynagrodzenia!
  • darmowy transport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • możliwość awansu na operatora maszyn!
Kontakt:

Zainteresowany? Aplikuj już dziś lub zadzwoń pod numer 511 866 775