Operator maszyn - MOC BENEFITÓW

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, zlokalizowanego w Łozienicy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn - MOC BENEFITÓW (Nowogard / Goleniów)

Zakres obowiązków:
  • praca na produkcji oraz obsługa maszyn
  • realizacja zleceń zgodnie z planem
Wymagania:
  • gotowość pracy od zaraz - możesz przyjść i zobaczyć jak pracujemy
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęci do nauki
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę na okres próbny, druga umowa na czas NIEOKREŚLONY- dla nas ważne jest abyś czuł się STABILNIE!
  • stawka na start 17zł brutto/h
  • miesięczną premię do 15%, już od 1. miesiąca zatrudnienia!
  • umowę bezpośrednio od pracodawcy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • szeroki pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna Medicover
    • dofinansowanie karty Multisport
    • ubezpieczenie grupowe
    • bony na święta
    • imprezy dla dzieci
    • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
    • imprezy i spotkania integracyjne
Kontakt:

Zainteresowana/y? Aplikuj lub zadzwoń pod numer 511 866 775 i umów się na spotkanie.