Monter/monterka

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Lubisz wykonywać prace manualne?Majsterkowanie to Twoja mocna strona?A może chcesz zdobyć nowe doświadczenia?

Wyślij swoje CV do nas, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie!

Dla naszego klienta, zlokalizowanego w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy pracowników produkcji bez doświadczenia!

Monter/monterka - Dąbie-praca od zaraz- bez doświadczenia!

Szczecin

Zakres obowiązków:
  • składania elementów na podstawie schematów
  • posługiwanie się prostymi elektronarzędziami - praca jak najbardziej dla kobiet!
  • dbałość o jakość powierzonych prac
Wymagania:
  • - gotowości do pracy na 2 zmiany
  • chęci do nauki i zaangażowania
Pracodawca oferuje:
  • tygodniowe szkolenie - nie wrzucimy Cię na głęboką wodę!
  • wynagrodzenie złożone z podstawy, miesięcznej premii i bonusu za obecność
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość zdobycia darmowych, dodatkowych uprawnień np. na suwnice i wózki widłowe
  • umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia
Kontakt:

Masz pytania? Zadzwoń 511 866 775

LSJ HR Group, nr licencji: 13331

Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin

www.lsj.pl