Monter wind

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych osób do pracy na projektach w różnych miastach Szwecji. Zatrudniona osoba będzie pracować na stanowisku: Monter wind

Zakres obowiązków:
  • Czytanie planów w celu rozpoznania potrzeb naprawczych
  • Instalacja lub naprawa lub drzwi windy, kabli, silników i systemów sterowania
  • Lokalizowanie usterek w hamulcach, silnikach, przełącznikach i układach sterowania
  • Podłączanie przewodów elektrycznych do paneli sterowania i silników elektrycznych
  • Diagnozowanie problemów używaj urządzeń testowych, takich jak amperomierze i woltomierze
  • Regulacja przeciwwagi, mechanizmów drzwi i elementów sterujące bezpieczeństwa
  • Testowanie nowo zainstalowanego sprzętu
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i przepisów budowlanych
  • Kompletowanie dokumentacji serwisowej wszystkich czynności konserwacyjnych i naprawczych
Wymagania:
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego związanego z montażem wind
  • Dobra znajomość j. angielskiego (znajomość j. szwedzkiego będzie dodatkowym atutem)
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
Pracodawca oferuje:
  • Pracę na projektach w takich miastach jak: Malmö, Göteborg, Helsingborg, Stockholm
  • 40 h pracy tygodniowo
  • Stawka: 161-172 SEK brutto
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy czas
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość otrzymania 3000 SEK / na rok na dodatkowe kursy (np. boks, bieganie, golf etc.)