Monter rusztowań / Scaffolder

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rusztowań / Scaffolder, Miejsce pracy: Oslo (Norwegia)

Zakres obowiązków:
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach (praca na wysokości)
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie – preferowane osoby z wcześniejszym doświadczeniem w pracy w Norwegii
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • aktualny paragraf 17-4 (dawny 46C) – warunek konieczny
  • mile widziane osoby z aktualnymi dokumentami umożliwiającymi zatrudnienie na terenie Norwegii
  • zaangażowanie
Pracodawca oferuje:
  • stałe zatrudnienie
  • pracę  w systemie rotacyjnym: 6 tygodni + 2 dni pracy / 1,5 tygodnia wolnego
  • dla osób nie zainteresowanych rotacją, możliwość stałego zatrudnienia
  • wynagrodzenie: 61916 NOK brutto za rotację
  • dopłata ze strony pracodawcy do zakwaterowania w wysokości 2500 NOK / miesięcznie
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 1000 NOK / miesięcznie (dla osób pracujących 4 miesiące i dłużej)