Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Praca dla mechaników samochodów ciężarowych marek:  VOLVO, IVECO,SCANIA, MAN, MERCEDES BENZ. Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów ogólnych wielu marek. PRZYŚLIJ CV DO NAS – REKRUTACJA TRWA, NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 21 PAŹDZIERNIK 2017 W WARSZAWIE, PRZYŚLIJ CV I POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!

Zakres obowiązków:
  • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych
Wymagania:
  • min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
  • obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów)
  • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
  • prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń- nawet 230 NOK
  • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
  • płatne nadgodziny
  • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę
  • ubezpieczenie- gratis
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie
  • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
  • przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania