Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Praca dla mechaników samochodów ciężarowych w autoryzowanym serwisie: VOLVO / SCANIA / MAN / MERCEDES, SPOTKANIE REKRUTACYJNE ODBĘDZIE SIĘ 2 GRUDNIA 2017 W WARSZAWIE

Wymagania:
  • posiadać min 3 lata aktualnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnie znać język angielski
  • znać obsługę programów diagnostycznych w języku angielskim
  • posiadać udokumentowane wykształcenie kierunkowe
  • dostarczyć 2 referencje
  • posiadać prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
  • płatne nadgodziny oraz atrakcyjną stawkę za pracę w dni świąteczne
  • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich i pomoc w załatwieniu formalności
  • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dodatkowe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
  • przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania
  • premię w przypadku przedłużenia umowy