Mechanik Samochodów Ciężarowych- MAN

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Praca dla mechaników samochodów osobowych/ techników samochodów ciężarowych marki MAN. Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów ogólnych marek. PRZYŚLIJ CV DO NAS – REKRUTACJA TRWA, NAJBLIŻSZE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 12 SIERPNIA 2017 W GDAŃSKU, POZNAJ PRACODAWCĘ OSOBIŚCIE!!! Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Zakres obowiązków:
  • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych
Wymagania:
  • 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia z grupy VAG (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów)
  • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
  • prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
  • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
  • płatne nadgodziny
  • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę
  • ubezpieczenie- gratis
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie
  • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
  • zakwaterowanie – zapewnione, przygotowane oraz wyposażone przed przyjazdem