Mechanik przemysłowy

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Praca w zakładzie produkcyjnym grupy BOSCH w okolicach Szczecina,

Zakres obowiązków:
  • Zapewnianie odpowiedniej sprawności maszyn produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem
  • Utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych
  • Przeprowadzenie TPM
  • Wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego, udoskonalanie maszyn
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe/techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik utrzymania ruchu
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki
  • Gotowość do pracy zmianowej
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wyjazdy do Szwajcarii na szkolenia – w celu zapoznania się z technologią, maszynami
  • Udział w przenoszeniu linii produkcyjnych ze Szwajcarii do Polski
  • Mozliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie