Magazynier

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Lubisz dłużej pospać lub studiujesz dziennie? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać super ludzi, nie czekaj, aplikuj do nas!  Zacznij pracę od godziny  14:00!!

Do wciąż rozwijającego się oddziału, jednego z europejskich liderów sprzedaży części motoryzacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier.

Zakres obowiązków:
  • transport wewnętrzny artykułów
  • kompletowanie i pakowanie przesyłek zgodnie z zamówieniem
  • przyjmowanie dostarczonego towaru
Wymagania:
  • chęć do współpracy długoterminowej
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Pracodawca oferuje:
  • jednozmianową pracę w godzinach 14:00-22:00*
  • pełen etat w oparciu o umowa o pracę
  • stawkę na start 18 zł brutto/h
  • dodatek za pracę  w godzinach popołudniowych – 500zł brutto/miesiąc
  • możliwość wzrostu stawki po okresie próbnym
  • system premii (frekwencyjna + produkcyjna)
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Kontakt:

Masz pytania?

Zadzwoń pod numer 511 895 301 i umów się na spotkanie, chętnie opowiem Ci więcej o ofercie!

LSJ HR Group, nr licencji: 13331

Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin

www.lsj.pl