Magazynier

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – rzetelnej i przyjaznej firmy działającej na skalę międzynarodową poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Magazynier

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie gospodarką materiałową w magazynie
  • przyjmowanie  dostaw towarów
  • pakowanie i organizacja wysyłek towarów
  • współpraca z brygadzistą produkcji oraz z działem logistyki
  • zapewnienie odpowiedniej dokumentacji obrotu towarem
  • udział w inwentaryzacjach

Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • mile widziana ogólna wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy i zaangażowane

Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)
  • stałe wynagrodzenie wieloskładnikowe (podstawa plus premie)
  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • przyjazną atmosferę w firmie
  • możliwość rozwoju