Magazynier - 18 zł brutto/h + premie!

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Szukasz pracy od zaraz w firmie z zagranicznym kapitałem, która dba o samopoczucie pracowników i stawia na rozwój? Trafiłeś idealnie! Mamy dla Ciebie interesującą ofertę, w której od pierwszego dnia zarobisz 18 zł brutto na godzinę plus premie. Chcesz poznać szczegóły dzwoń lub pisz, chętnie opowiem więcej o ofercie: 505 985 662

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień,
  • układanie i lokowanie przyjętych towarów,
  • pakowanie przesyłek zgodnie z zamówieniami.

Wymagania:
  • zaangażowania i chęci do pracy
Pracodawca oferuje:
  • stawkę na start w wysokości 18 zł brutto/h,
  • pełen etat w oparciu o umowa o pracę,
  • wolne weekendy,
  • premie (frekwencyjną i produkcyjną),
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatnych),
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

LSJ HR Group, nr licencji: 13331

Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin

www.lsj.pl