Magazynier 1 zmiana – 18 zł brutto/h + premia

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy magazynierów do pracy w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku. Praca dla kobiet i mężczyzn.

Uwaga - weekend w piątek zaczynasz już od 13!!!!

Zakres obowiązków:
  • proste prace magazynowe
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ
  • dokładność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – choć nie jest to warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

Pracodawca oferuje:
  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku -  W piątek pracę kończysz już o 13!
  • na start 18 zł brutto/h
  • premię obecnościową
  • pracę na magazynie przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień
  • umowę o pracę
  • wolne weekendy
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Kontakt:

Aplikuj do nas lub zadzwoń: +48 789 279 733 lub +48 511 895 301. Możesz też  odwiedzić nas w biurze – Niepodległości 22, 7 piętro od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17