Instalator TV kablowej

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta -  niemieckiej firmy zajmującej się obsługa klientów dla dużych operatorów telewizji kablowej, poszukujemy: INSTALATOR TELEWIZJI KABLOWEJ/ INTERNETU NIEMCY

Zakres obowiązków:
  • Montaż oraz instalacja internetu, telewizji oraz telefonu
  • Uruchamianie usług wi – fi, dekoderów telewizji kablowej oraz telefonicznej,
  • Prezentowanie wykonanych usług
  • Przestrzeganie procedur operatora
Wymagania:
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac instalacyjnych lub z zakresu elektryki/ elektroniki/ informatyki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do relokacji
  • Umiejętność pracy w zespole
Pracodawca oferuje:
  • Zarobki: nawet do 2900 Euro netto/ miesięcznie
  • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, przysługujące świadczenia socjalne
  • Pracę na warunkach niemieckich
  • Praca na pełen etat, dodatkowo płatne nadgodziny
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Możliwość rozwoju i awansu
Kontakt:

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karolina Heppner, 506271217, 91 814 52 56