Dekarz

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Dekarz - praca w Norwegii

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac dekarskich na terenie Oslo i okolic
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane osoby z własnym samochodem)
  • Znajomość j. angielskiego
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • Certyfikat na wykonywanie prac cieplnych (Hot works), kurs na szelki (fall protection course)
Pracodawca oferuje:
  • Pracy przy ciekawych projektach na terenie Oslo i okolic
  • 40 h pracy tygodniowo
  • Wynagrodzenia: 200-210 NOK brutto / godzinę
  • Możliwości zatrudnienia na dłuższy czas
  • Legalnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Dopłaty miesięcznej do zakwaterowania w wysokości 2500 NOK miesięcznie i zwrot kosztów biletów samolotowych do 1000 NOK (po przepracowaniu 3 miesięcy)
  • Możliwości podjęcia zatrudnienia od zaraz