Brygadzista magazynu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, lidera w branży produkcji komponentów do elektrowni wiatrowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Brygadzista Magazynu

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem oraz rozwój kompetencji zawodowych pracowników
  • organizowanie i koordynowanie prawidłowości prowadzenia procesów magazynowych oraz ich doskonalenie
  • realizacja celów jakościowych i efektywnościowych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów, zasad bhp i ppoż
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów magazynowych
  • praktyczna znajomość Excel
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze systemu ERP
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Mile widzane:
  • umowę o pracę bezpośrednio od pracodawcy
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i premii
  • pracę w nowoczesnej firmie zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach
  • pakiet benefitów
  • bezpłatny transport
Kontakt:

LSJ HR Group, nr licencji: 13331

Aleja Niepodległości 22 (7 piętro), 70-412 Szczecin