Brygadzista Magazynu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma z kapitałem skandynawskim, będąca  światowym liderem w produkcji taśm transportowych, poszukuje osoby na stanowisko: Brygadzista Magazynu

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie grupą 15 osób( pracujących na 3 zmiany) od pn-pt( wole weekendy
  • Organizowanie pracy podległego zespołu
  • Nadzór nad przyjęciem i składowaniem i wydawaniem towaru
  • Dbałość o poprawność stanów magazynowych
  • Szkolenie pracowników oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Wspólpraca z innymi działami firmy
  • Wdrażanie narzędzi lean na magazynie
Wymagania:
  • Posiadać min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prace w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Różnorodny pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do karty Multisport, świadczenia urlopowe, ubezpieczenie prywatne